Į viršų
Mūsų telefonas
+370 67 483 384    +370 624 38291
Mūsų el. paštas
vertimai@lingvis.eu
Ilgalaikio ir sąžiningo bendradarbiavimo su užsienio vertėjais dėka, mūsų biuras gali jums pasiūlyti patikrintą kokybę konkurencingomis kainomis. Kainos nėra fiksuotos. Kiekvienas tekstas nagrinėjamas individualiai, nes vertimo kaina priklauso nuo žemiau išvardytų aspektų:


Mūsų biuras padarė viską, kas yra įmanoma, kad klientai galėtų gauti vertimus už prieinamą kainą. Be periodinių akcijų mes siūlome Jums lanksčią nuolaidų sistemą!

Jei jūsų užsakymo puslapių kiekis yra:

Taip pat, jei esate mūsų nuolatinis klientas, kainų klausimas sprendžiamas individualiai.
Kiekvienas užsakymas ir klausimai susiję su juo yra aptariami individualiai su atsakingu darbuotoju, kuris padės rasti optimalų sprendimą konkrečiu atveju.

Plačiau…

Užsakydami vertimus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar juo labiau kito mažo Lietuvos miestelio biure, daugelis klientų pirmiausiai domisi paslaugos kaina. Jie nori gauti kokybišką teksto vertimą už realius įkainius. Dėl šios priežasties bendrovė-vykdytoja turi įvykdyti šį užsakymą taip, kad užsakovas ir vėl norėtų naudotis jos paslaugomis. Būtent tai ir yra ilgalaikis produktyvus bendradarbiavimas, kuris iš vienos pusės užtikrina klientui kokybiškai suteiktą paslaugą už naudingą kainą, o iš kitos pusės nuolatinę klientų bazę ir pagarbą rinkoje tiekėjui. Būtent pagal tokį modelį vertimų biuras TransLT Lietuvoje ir dirba. Jis koncentruojasi į ilgalaikį darbą su savo užsakovais ir deda visas pastangas, kad paslaugų kainos juos džiugintų ne mažiau negu kokybė. Įvertinus mūsų biuro pasisekimus, galima pasakyti, kad mes pasirinkome teisingą kelią.
Nepakenks trumpai apžvelgti kainų nustatymo klausimą. Esmė yra tame, kad šiuo metu klientai nesupranta kaip būtent yra nustatoma vieno ar kito teksto vertimo kaina. Pamėginsime paaiškinti situaciją. Mūsų vertimų biure nėra fiksuotos paslaugų kainos. Kiekvieną kartą ji yra sudaroma atsižvelgiant į teksto apimtį, vertimo kryptį, terminus, teksto sudėtingumą ir kalbų porą. Mūsų darbuotojai su kiekvienu klientu dirba individualiai, kad pasiūlytų aukštą kokybę už optimalią kainą. Pavyzdžiui vieno puslapio įprastinio teksto vertimas iš anglų kalbos kainuos 7 eurus, kadangi tai yra labiausiai paplitusi ir prieinama kalba, tuo tarpu specifinės tematikos teksto vertimas iš tos pačios anglų kalbos gali kainuoti ir daugiau nei 10 eurų už puslapį. Už medžiagos vertimą iš lenkų, prancūzų, vokiečių, ispanų ir kitų kalbų mokama kaina neišvengiamai skirsis.
Žinoma mūsų biuras padarė viską kas yra įmanoma, kad klientai galėtų gauti vertimus už prieinamą kainą. Mes taikome lanksčią nuolaidų sistemą, kuri tikrai sudomins kiekvieną užsakovą. Užsakant didelės apimties vertimus jums gali būti suteikta 5-8 % nuolaida. Taip pat, jeigu jūs esate nuolatinis vertimų biuro TransLT klientas, jums atliekamų darbų kaina su Jumis bus aptariama individualiai. Bendrovė ir jos darbuotojai deda visas įmanomas pastangas, kad klientas būtų patenkintas darbų kokybe ir paslaugų kaina.
Kreipkitės į vertimų biurą TransLT dėl kokybiško ir prieinamo tekstų vertimo!

Kalbos

Vertimo kaina už puslapį nuo EUR

Anglų, rusų

7.00 EUR

Lenkų, vokiečių

8.00 EUR

Prancūzų, ispanų, italų

13.00 EUR

Latvių, baltarusių, ukrainiečių

12.00 EUR

Estų

16.00 EUR

Slovakų, slovėnų, čekų, bulgarų

14.00 EUR

Norvegų, švedų, serbų, vengrų

17.00 EUR

Graikų, portugalų, rumunų, makedonų, armėnų, azerbaidžaniečių, gruzinų, kazachų

19.00 EUR


Tipinių dokumentų kainos, verčiant į/iš anglų, rusų, lenkų, vokiečių 9 EUR 8 EUR be notaro tvirtinimo.
Tipiniai dokumentai: liudijimai: santuokos, gimimo ir kt.; pažyma apie teistumą; diplomai (be priedų) ir pan. Dėl techninių, medicininių, teisinių dokumentų vertimų kainos teiraukitės atskirai.


Kitų paslaugų kainos:
Vertimo patvirtinimas biuro antspaudu: 1.5 EUR
Vertimo notarinis patvirtinimas: 4 EUR (jei tvirtinama daugiau nei 1 nuorašo psl., +1 EUR/psl.)
Vertimo redagavimas (atliekamas gimtakalbio vertėjo): -50% nuo bendros vertimo sumos.
Dokumentų paėmimas arba pristatymas (Vilniaus mieste): 3 EUR
Dokumentų paėmimas ir pristatymas (Vilniaus mieste): 6 EUR
Teksto rinkimas kompiuteriu: 4 EUR/psl.
Papildomos kopijos 0.1 EUR/psl.
Dokumentų siuntimas paštu Lietuvoje: 3 EUR


Mes socialiniuose tinkluose