Į viršų
Mūsų telefonas
+370 67 483 384    +370 624 38291
Mūsų el. paštas
vertimai@lingvis.eu

Vertimo paslaugos

Vertimų biuras TransLT teikia profesionalias įvairios tematikos vertimo paslaugas iš/į 28 pasaulio kalbas.
Aukšta kvalifikacija ir ilgametė mūsų vertėjų patirtis leidžia mums patenkinti pačių reikliausių klientų reikalavimus.

Vertimai raštu atliekami iš/į anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, latvių, estų, lenkų, ukrainiečių, švedų, norvegų, slovakų, bulgarų, italų, portugalų, graikų ir kitas kalbas. (Visą kalbų, su kuriomis mes dirbame, sąrašą, galite rasti skyriuje Kainos).

Atliekamas tekstų redagavimas. Maketavimas ir įvairių formatų palaikymas. Užsakovui paprašius, mes galime atlikti dokumento vertimą, kuris visiškai atitiks originalo formatavimą, t.y. su lentelėmis ir paveikslėliais. Vertimą įrišame, patvirtiname vertėjo parašu ir biuro antspaudu. Taip pat atliekamas notarinis dokumentų tvirtinimas. Konfidencialumas garantuojamas.

Plačiau…

Skubiai prireikė asmeninio dokumento, techninės dokumentacijos ar verslo korespondencijos vertimo į rusų, anglų ar kitą kalbą? Norite gauti aukštos kokybės vertimus priimtinomis kainomis bei kuo greičiau? Tokiu atveju mūsų vertimo biuras TransLT Vilniuje pasiruošęs pasiūlyti jums savo profesionalią pagalbą.
Mūsų specialistai kokybiškai atlieka bet kokios srities tekstų vertimus, profesionaliai žiūri į atliekamą darbą. Mūsų biure jūs galite užsisakyti verslo dokumentų, techninės dokumentacijos, sutarčių, asmeninių dokumentų vertimus. Vertėjai turi patirties su techniniais, juridiniais, finansų ir ekonomikos srities dokumentais ir atsižvelgia į visus šių sričių ypatumus. Ilgametė patirtis ir atsakingas požiūris leidžia mūsų vertimo biurui kokybiškai atlikti bet kokio sunkumo vertimus.
Mes pasiruošę dirbti su įvairiais užsienio tekstais. Jūs nedvejodami galite užsisakyti vertimus iš arba į anglų, rusų, vokiečių, latvių, lenkų, ukrainiečių, italų, portugalų, graikų bei kitas kalbas. Visi vertimai tikrinami ir redaguojami. Vertimų biuras TransLT stengiasi atlikti darbą per įmanomai trumpiausią laiką.
Atkreipiame jūsų dėmesį, kad visas pirminis originalus tekstų formatavimas vertimo metu bus visiškai išsaugotas. Vertėjai nepažeidžia dokumentų struktūros, paveikslėlių, lentelių, grafikų ir kitų elementų vietos. Atliktą vertimą tikriname ir tvirtiname, esant reikalui, notariškai arba biuro antspaudu. Tokiu būdu, jūs gaunate visiškai paruoštą reikiama kalba dokumentą, kurį galite iš karto naudoti verslo reikalais, pvz., pasirašydami kontraktus su užsienio partneriais.
Jūs liksite patenkinti vertimo biuro atliktu darbu, o mes lauksime jūs sugrįžtant.

Mes socialiniuose tinkluose